.

.

New
Убодни 120g 150g Jigging Метална Лажица Висок Квалитет VIB вештачки мамки брод риболов убодни мами доведе риболов справи

Убодни 120g 150g Jigging Метална Лажица Висок Квалитет VIB вештачки мамки брод риболов убодни мами доведе риболов справи

DEN 950.00
DEN 950.40

Стока
Достапно.

Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA. Предмети ќе пристигне in7-30 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Стил : Тоне Доведе Мамка мами Боја : 4 бои на располагање Материјал : Метал Предмет : 120g 15,3 см 150g 16. Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме Зачувам,Кредитна Картичка,преведување,Western Union, Money Gram,во моментот.

Детали

боја:
120g, 150g
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
LB009/010
Бренд Име:
HENGJIA
Тежина:
120g/150g
Свеж

Избор на клиенти