.

.

New
20pcs 3.5 см 3.7 g 8#јапонија куки Фабрика лажица риболов мами метал штука peche пастрмка бас риболов мамки isca pesca риболов tackles

20pcs 3.5 см 3.7 g 8јапонија куки Фабрика лажица риболов мами метал штука peche пастрмка бас риболов мамки isca pesca риболов

DEN 296.00
DEN 311.52

Стока
Достапно.

Ние имаме големо количество на стоки на залиха за да се обезбеди брза испорака услуги; Обезбедување мешани цел и OEM услуги. Повратни информации 1. ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме Зачувам,Кредитна Картичка,преведување,Western Union, Money Gram,во моментот. Ние ќе го одбележи цел како вашето име работа со помала вредност. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Откако ќе ја испратите пакети,ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани. ние гарантира на своите клиенти добиваат исклучителна вредност во сè што правите. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA. Повеќето предмети очекува да пристигне во рок од 5~7 дена во нормални услови.7 g
Кука : 8#висока јаглероден челик куките
Количина : 20pcs /многу
Пакет и Испорака
Бесплатен Превозот! Обично, овој пакет ќе ви биде испратен од страна на EMS, Хонг Конг Пост, DHL, UPS-от, ТНТ, следниве земји за слободни преку ЕМС : сад, Велика Британија, Данска, Грција, Ирска, Белгија, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Австралија, Нов Зеланд, Ако може?т пронајдете вашата земја во горната листа, ве молиме контактирајте ме за детали. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите.Сите пакети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работен ден од EMS,хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА,UPS-от,DHL,FENEX или ТНТ. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува.
Повратни информации
1. Но тоа може да не важи за оние земји со различни тарифни правила. Нудејќи супериорна,иновативни производи и обезбедување на високо ниво на услуги на клиентите. Политика На Враќање 1. Ова пониска цена не влијае на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.

Детали

Позиција:
Река
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
SP017
Бренд Име:
HENGJIA
боја:
како компјутери
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти