.

.

New
5PCS фабрика лажица риболов мами 9cm 12.5 g 4# јапонија риболов куки бас цврст метал sequin риболов мамки pesca риболов tackles

5PCS фабрика лажица риболов мами 9cm 12.5 g 4 јапонија риболов куки бас цврст метал sequin риболов мамки pesca риболов tackles

DEN 374.88

Стока
Достапно.


ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО
Бесплатен Превозот!
Обично, овој пакет ќе ви биде испратен од страна на EMS, Хонг Конг Пост, DHL, UPS-от, ТНТ, следниве земји за слободни преку ЕМС : сад, Велика Британија, Данска, Грција, Ирска, Белгија, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Австралија, Нов Зеланд, Ако може?т пронајдете вашата земја во горната листа, ве молиме контактирајте ме за детали. (GMT +8) од сабота
Заводот е затворен во недела и државни празници (Кина PRC), Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.боите се испраќаат случајно,обично ние испрати ги со мешани бои
2.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.5 g/еез
Материјал : метал хард
Количина : 5pcs/многу
Боја : како на сликата
Кука : 4#висока јаглероден челик куките
Пакет : едноставен opp вреќа (ако сакате кутија пакет, можете да се чувствуваат слободни да контакт )
Answer : ___________________________ Note :
1. Ако сте задоволни со производите што сте ги добиле на, ве молиме слободно да ни остави позитивен фидбек.
Тип : фабрика лажица риболов мами
Должина : 9cm
Тежина : 12.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Парите ќе бидат вратени во следниве случаи :
Транспортирана стока се различни од стоката на купувачот нареди. Ако ви се надевам дека вашата цел може да се увезуваат без должност, ве молиме контактирајте со нас.
2 : Ако вашата цел е многу голема , ние може да ги промените соодветна испорака метод за вас , ви благодариме
ако имате голема цел, можете да се чувствуваат слободни да контакт со овој skpy број : milly654123
За нас, и Ние сме една од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина.

Детали

Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Река
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
SP107
Бренд Име:
HENGJIA
Свеж

Избор на клиенти