.

.

New
Бесплатни Фишер 1pcs Вештачки Hummer Мека Намамат Мамки 10см/10g peche Риболов Додатоци pesca 3 Бои

Бесплатни Фишер 1pcs Вештачки Hummer Мека Намамат Мамки 10см/10g peche Риболов Додатоци pesca 3 Бои

DEN 120.00
DEN 128.16

Стока
Достапно.

Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.
Начини На Плаќање :
Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина.
Тежина : 10g . Ве молиме проверете ја вашата адреса и цел за детали внимателно. Повеќето пакети кои се испраќаат надвор во рок од 1 работен ден по уплатата верификација.
Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ги реши сите прашања пред да замине повратни информации. Ние ќе брод во светот, ако се најде нема превозот во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или лоши временски услови. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.
Други Услови & Услови :
Почитувани купувачи, ние навистина го цениме вашата нарачка, ако ви се задоволни со нашата предмет или услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.прибл
Должина : 10cm
Пакет се вклучени : 1 xsoft намамат
Превозот И Ракувањето Со :
Сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина директно. Повеќето пакети може да се примени во 10-25 работни дена.

Детали

Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерото,Со Крак
Број На Модел На:
y00069
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Бесплатни Фишер
превозот:
Бесплатен превозот
Пад на превозот:
Поддршка
Свеж

Избор на клиенти