.

.

New
Промет на големо со 1PCS 14g шарени Метал Намамат Риболов Лажица Море Риболов Тешко ги Намамат SliceJig Мамка Лажица Риболов Справи со Метал Jigging

Промет на големо со 1PCS 14g шарени Метал Намамат Риболов Лажица Море Риболов Тешко ги Намамат SliceJig Мамка Лажица Риболов

DEN 101.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


Функција :
Тежина : 14g
Пакет Листа : 1 Парче тешко мами
Оваа Мамка е горд да го објави introdution на оваа мамка.
Оваа rattlin мамка има мека,но многу цврста балистички ткаенина за да се поврзете на сегмент и висок квалитет на телото.
Тоа е совршено пондерирана за долги и нуркање кастинг
Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов Мами,ве молиме
Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

Детали

Бренд Име:
SeaKnight
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
ZD3YR113
боја:
7
Тежина:
14g
Материјал:
Метал
кука:
6
Очи:
3D
Свеж

Избор на клиенти