.

.

New
Бесплатен Превозот L518M се Меша 5 компјутери /set Риболов Намамат риболов лажица метал риболов намамат мамка гајтанот

Бесплатен Превозот L518M се Меша 5 компјутери /set Риболов Намамат риболов лажица метал риболов намамат мамка гајтанот

DEN 378.24

Стока
Достапно.

Ние ќе го реши проблемот во најкус рок. Ви благодариме
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Многу Ниска цена Само како Промоција.
D : ние не се претпостави сопствен ризик,ако е тоа лесно да се предизвика било cuse било обичај poblem во вашата земја,ние сме ви препорачуваме да одберете други превозот методи ,исто како кина пост воздух mail,доколку имате други треба , ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време .0 g
Должина : 44.
Б : Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
C : Ако имате добиете предмети .
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
A : ние обезбеди 3 месеци гаранција.
Се меша 5 компјутери /set Риболов Намамат риболов лажица
метал риболов намамат мамка гајтанот
Тежина : 7.
C : befor враќање предмети,ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати адреса и напишете "подарок" за испорака на состојба,ве молиме да користите regulare поштенска услуга и го испрати на следење на број.

Детали

боја:
Повеќе
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Река
Бренд Име:
FAYOGI
Број На Модел На:
L518M
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти