.

.

New
8pcs 11g 5.5 cm 3D очи Злато Сребро Метал VIB намамат Штука риболов VIB Тешко мамка Свежи Долина вода летаат риболов риболов зима

8pcs 11g 5.5 cm 3D очи Злато Сребро Метал VIB намамат Штука риболов VIB Тешко мамка Свежи Долина вода летаат риболов риболов

DEN 296.16

Стока
Достапно.

Ние имаме големо количество на стоки на залиха за да се обезбеди брза испорака услуги; Обезбедување мешани цел и OEM услуги. Боја : 4color достапни
Големина : 5. Политика На Враќање 1.Новиот Дизајн 8pcs 11g 5. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.

Детали

Број На Модел На:
VIB009
Тип:
Вештачки Мамки
Позиција:
Река,Поток,Резервоар Базен,Езеро,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Риба тип:
HENGJIA метал vib мамка
Должина:
55MM
Тежина:
11G
Куките:
#8 висок јаглероден челик кука
Материјал:
Метал VIB РИБОЛОВ МАМКА
Пакет:
Едноставна opp вреќа пакет
Свеж

Избор на клиенти