.

.

New
СЕТ од 4 парчиња Мека летање риба Мамка големи риболов намамат Marlin контрола мами со Висок јаглероден челик кука

СЕТ од 4 парчиња Мека летање риба Мамка големи риболов намамат Marlin контрола мами со Висок јаглероден челик кука

DEN 2697.60

Стока
Достапно.

СЕТ од 4 парчиња Мека летање риба Мамка големи риболов намамат Marlin контрола мами со Висок јаглероден челик кука
Карактеристики : 4 парчиња Летање риба Marlin контрола мами . DIY свои мами. Лесен за употреба. Висат нив да риболов кука и тие ќе бидат живи во вода. Риба во облик на дизајнирање, креирање живот-како пливање на дејствија во вода, грабање на вниманието на риба. Риби мирис ги привлекува риба да се чувствува. Користење на еколошки-пријателски ПВЦ материјал, обновливи и долгорочно да се сочува. Погоден за различни aquatorium и различни видови на риби, прекрасен алатки за љубителите на риболов. Целна риба : marlin, туна, кралот риба,Делфин,wahoo, Лесно се користи за контрола мами. подготвени се инсталира Вртливата

Детали

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
CHOCT54
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Свеж

Избор на клиенти