.

.

New
BlueSardine 4PCS 10G 9CM Фабрика Мамки за Риболов Мами Метал Spinnerbait Тешко Риболов Справи

BlueSardine 4PCS 10G 9CM Фабрика Мамки за Риболов Мами Метал Spinnerbait Тешко Риболов Справи

DEN 291.00
DEN 447.84

Стока
Достапно.

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. И ќе ја испрати на Предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
BlueSardine
Број На Модел На:
AE1SPN09
Свеж

Избор на клиенти