.

.

New
Многу 4 Парчиња Супер Цена Перформанси Риболов VIB Намамат 7cm/16g Сите Длабочина Мами Вибрации Тешко Мамки

Многу 4 Парчиња Супер Цена Перформанси Риболов VIB Намамат 7cm/16g Сите Длабочина Мами Вибрации Тешко Мамки

DEN 345.60

Стока
Достапно.


Супер Цена Перформанси Риболов VIB Намамат 7cm/16g Сите Длабочина Мами Вибрации Тешко Мамки
Големина : 7cm/16g
Долга Низа Culter Риба Убиец

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
Број На Модел На:
vib намамат
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Свеж

Избор на клиенти