.

.

New
Корисни LED Батерија Twitching Риболов Мами Мамка USB Полнење Канапи Скапоцени Риболов 26g Minnow Интелигентни LED Светло Намамат

Корисни LED Батерија Twitching Риболов Мами Мамка USB Полнење Канапи Скапоцени Риболов 26g Minnow Интелигентни LED Светло Намамат

DEN 960.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.

Челик прстен клип полнење,лесен и брз ,да се избегне било какво истекување проблеми.
* Ако било каков проблем со вашата нарачка, или сакате да знаете повеќе детали за нашите производи , Не двоумете се да ги споделите со мене знаете, ние се трудиме да го решите вашите грижи
.Изгледа како повик риба да гризне неа.
* Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!Ние во голема мера го цениме вашата 5 ѕвезда позитивни повратни информации .
* Имаме 3 месеци гаранција за нашите производи , доколку производите што се купи се неисправни во рок од 1 месец .договор за таргетирање largemouth бас, smallmouth бас, шарени бас, мускусен, перде, штука, северна штука, redfish, speckled пастрмка
* Налози обработени навремено по плаќање на проверка.3 D технологија на печатење, боите како lifelike риби, не е лесно да исчезнат 6. ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци или враќање, кога ние се добие на неисправни производи, ако не сте задоволни со производот, вие се уште можете да ги испратите назад кон нас, но мора го плати превозот на товар
* Ние го прифаќаме производ се врати во рок од 7 дена. Враќање Товар ќе биде продавачот одговорност доколку тоа е квалитетот прашање или ќе се добие производ што не може да се сретне, на друг начин, купувачот ќе го носи враќање товар и наплата не му е дозволено (Ако враќање на производ, ве молиме да ги задржи оригиналниот пакет)
* Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Jerkqueen 125S
Бренд Име:
LUREQUEEN
Позиција:
море риболов
Име:
Jerkqueen Батерија twitching намамат
Тип:
Jerkbait
објект:
3D печатење
Тежина:
26g
Должина:
125cm
длабочина:
4-8ft
Атрибут:
Jerkbait Бавно Тоне
боја:
10 бои
Workig време :
Над 12 часа
Packege:
Грч мамка и USB кабелот за напојување
Свеж

Избор на клиенти