.

.

New
Брод Риболов Мами Убодни Мамка 40g 8.5 cm Jigging Мами Ласерски Насликани Море Риболов Мамка 5 Компјутери/Многу Leurre Dur

Брод Риболов Мами Убодни Мамка 40g 8.5 cm Jigging Мами Ласерски Насликани Море Риболов Мамка 5 Компјутери/Многу Leurre Dur

DEN 1008.00

Стока
Достапно.


1. Телото има фокусот се префрли топката, кога фрлени може да се движи до опашката, да се подобри фрлени далечина. Воздухот држење стабилна и мазна, не е лесно да се вртат во корист на дампинг. 2. Со користење на најнова слика, целата поента на рефлексија на надворешната светлина, може да имаат одлична светлина мамка риба ефект. Погоден за различни режим. 3. Постојат неколку мали зрна во vivo топка, додека влечење ќе звук, силно го привлече вниманието на риба.
40g-8.5 cm
Риболов места : Океан Плажа риболов Океанот рибарски брод Океанот рок риболов и река

Детали

боја:
мешана боја
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
201803010001
Бренд Име:
ufishing
Име:
Jigs
Големина:
40g/8.5
Свеж

Избор на клиенти