.

.

New
Mmlong 6.5 см Мали Minnow Вештачки FishingLure AH09A 2.4 g Лебди Crankbaits Риболов Справи Тешко Мамки за Риболов Wobblers Pesca

Mmlong 6.5 см Мали Minnow Вештачки FishingLure AH09A 2.4 g Лебди Crankbaits Риболов Справи Тешко Мамки за Риболов Wobblers Pesca

DEN 167.04

Стока
Достапно.

Тоа може да создаде lifelike swimmimg акција во вода за да се провоцира предатор да се чувствува. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем и да ви даде задоволително решение. (Освен некои земји и APO/FPO)
Како што се меѓународните продавачот, сите објекти ќе бидат испратени директно од Кина.Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.Во случај на некои објекти надвор од акциите,ќе организираме да се направи веднаш.
Топло потсетници! Сите про дуктус слики се вистински фотографии, можеби го има исклучено боја, а прелистувањето на различни видови на опрема, На сликите кои се прикажани се за вашиот референца само,се надевам дека ќе разбере.како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?На горниот десен агол со количката.ние ќе ви испратиме нова намамат како дар во случај на успех. Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.ве молиме кликнете на "view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката.
Mmlong е фабрика поседува' бренд, ние се обидуваме се потрудиме да го изгради нашиот бренд е добра репутација со обезбедување на клиент не само високо квалитетни производи, но, исто така, најдобрите услуги и фантастична риболов искуство. Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
AH09A
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Mmlong
боја:
Црвена,Зелена,Бела,Жолта,виолетова
кука:
12 # Висока Јаглероден Челик Treble Кука
Тип:
Лажни Мамки
Тежина:
0.085oz/2.4g Per Pcs
Должина:
2.6/6.5cm
длабочина:
0.5-0.8 m
Материјал:
Бренд Нови Супер ABS Пластика
Пакување метод:
Мало Блистер Кутија
прстени:
Силна Нерѓосувачки Челик Прстени
Свеж

Избор на клиенти