.

.

New
Доведе Главата Убодни Намамат 40g Noctilucent Лигњи Мамка Со Jigging Кука Нови Море Риболов Намамат 1 Парче На Продажба

Доведе Главата Убодни Намамат 40g Noctilucent Лигњи Мамка Со Jigging Кука Нови Море Риболов Намамат 1 Парче На Продажба

DEN 239.52

Стока
Достапно.


ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.
ние прифаќаме оем најмалку 500 компјутери.
Доведе Главата Убодни Намамат 40g Noctilucent Лигњи Мамка Со Jigging Кука Нови Море Риболов Намамат 1 Парче На Продажба
Риболов места : Океан Плажа риболов Океанот рибарски брод Океанот рок риболов и река

Детали

боја:
Прозрачна розова, сина Прозрачна
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
0326001
Бренд Име:
HENGJIA
Свеж

Избор на клиенти