.

.

New
2018 Нови Риболов Лажица Намамат Свиткување Кука Minnow Мамка VIB Мами 9.6 g 7cm Претера со Метална Жица Мамки Кука Риба Залак

2018 Нови Риболов Лажица Намамат Свиткување Кука Minnow Мамка VIB Мами 9.6 g 7cm Претера со Метална Жица Мамки Кука Риба Залак

DEN 182.40

Стока
Достапно.

торба
Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Не-препорачана Пошта,Ветување 70 дена не постигне ќе се наплата.Ако Цел Износ >7$ ќе ја испрати од страна на Регистрирани Воздух Mail
Нови Започне Риболов Намамат Minnow Лажица Windless Мамка VIB Мами
Се Претерува Swimbait
Квалитет на Еден Кука и Windless Метална Жица
За 9.6 g 7cm
Совршен за предвремени превземете метод,оваа мамка пикадо брзо на род кадар,а потоа брзо глајд модели backdown,Трајни тело изградба е соодветна за сите spcies на играта риба.

Детали

боја:
1 Зелена Црна, Жолта, 2 Црвени Главата, 3 Зелена Тигар Жолта, 4 Црвено Жолта Црна, 5 Сина Црвена Во Жолта Боја
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Minnow vib
Лажици:
Minnow Лажица
Свеж

Избор на клиенти