.

.

New
KKWEZVA 12pcs летаат риболов намамат поставите суви и влажни лета, лета куки за полнење на врзување Пастрмка тешко treble кука летаат риби на мамка Инсекти мамка

KKWEZVA 12pcs летаат риболов намамат поставите суви и влажни лета, лета куки за полнење на врзување Пастрмка тешко treble кука

DEN 108.00
DEN 134.40

Стока
Достапно.


12pcs/set летаат риболов намамат

Детали

Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
107
Бренд Име:
KKWEZVA
категорија:
Инсекти Мамка
Свеж

Избор на клиенти