.

.

New
10pcs Unpainted Hardbaits Minnow Риболов Намамат Тело 5 1/2 Инчи 3/5 ОЗ Празно мами JSE169

10pcs Unpainted Hardbaits Minnow Риболов Намамат Тело 5 1/2 Инчи 3/5 ОЗ Празно мами JSE169

DEN 479.52

Стока
Достапно.


Количина : 10pcs (со 20pcs слободни очи, бојата на случаен избор)
Материјал : ABS
Боја : како на сликата
Должина : 5 1/2 Инчи (140mm)
Тежина : 3/5 ОЗ (17.4 g)

Детали

Бренд Име:
Парична Казна Риболов
Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
Minnor
Свеж

Избор на клиенти