.

.

New
Goture 5pcs/многу Попер Риболов Мами 13g 6.5 см Врвот Вода Вештачки Мамки Тешко Мами Крап Риболов Риба

Goture 5pcs/многу Попер Риболов Мами 13g 6.5 см Врвот Вода Вештачки Мамки Тешко Мами Крап Риболов Риба

DEN 294.00
DEN 588.48

Стока
Достапно.


Goture 5pcs/многу Попер Риболов Мами 13g 6.5 см Врвот Вода Вештачки Мамки Тешко Мами Крап Риболов Додатоци
Спецификација
Должина : околу 6.5 см
Тежина : околу 13g
Fishhook : 6# висока јаглероден челик кука
Вода/Нуркање длабочина : за врвот вода
Целна риба : крап, бас/weever, tilapia, opsariichthys, итн.

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
Goture
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
крапот мамка
Број На Модел На:
C10112
Тежина:
13g
Должина:
6.5cm
Вода/Нуркање длабочина:
за врвот вода
Целна Риба:
крапот, бас/weever, tilapia, opsariichthys, итн.
боја:
4 бои
Челик топката внатре:
Yes
fishhook:
6# висока јаглероден челик кука
Свеж

Избор на клиенти