.

.

New
5 компјутери 9.7 см-11.3 g Топла продажба Вештачки Spinnerbait риболов мами Метална Лажица Мами Фабрика Мамки Бас Риболов Справи со Кука (SP112)

5 компјутери 9.7 см-11.3 g Топла продажба Вештачки Spinnerbait риболов мами Метална Лажица Мами Фабрика Мамки Бас Риболов Справи

DEN 323.00
DEN 358.56

Стока
Достапно.


Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
SP112
Бренд Име:
HENGJIA
Должина:
9.7 cm
Тежина:
11.3 g
Бои:
1 бои како слик
Сликарство:
PS Тврда гума боја
Материјал:
Метал
кука:
6# кука
Нуркање длабочина:
Целата пливање
Големопродажните цени:
Се преговара
парична казна пакување:
Yes
Свеж

Избор на клиенти