.

.

New
40Pcs Цевка Летај Лета Конус Глави Зелена/Портокал Лосос И Морето Пастрмка Летаат Риболов Мами

40Pcs Цевка Летај Лета Конус Глави Зелена/Портокал Лосос И Морето Пастрмка Летаат Риболов Мами

DEN 1521.60

Стока
Достапно.

Ако се на задоволително ниво со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас .
Содржи 40 специјалност муви (10 на секој од 4 модели се вклучени )
Превозот и Ракувањето со : Сите нарачки се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата . Тоа ќе потрае околу 5-8 дена до вашата локација откако ќе брод, што е најбрзо и најбезбедно mail услугата. Ако купувате $300 ДОЛАРИ или погоре,можеме да ја испратите вашата нарачка од страна на ЕМС . Сепак, може да се однесува на следниве информации како референтна точка. Велика Британија, Канада, Норвешка, Шведска, Данска, Финска, Франција, Германија, Австралија, Швајцарија, Ирска, Холандија, Австрија, Белгија, Италија, Унгарија, Луксембург, Полска, Турција, Јужна Кореја, Малезија, Сингапур, Португалија, Мексико, Израел, Саудиска Арабија, Кина, Хонг Конг , Бразил, Шпанија, Јапонија, Грција за земјите погоре , Ако нарачате повеќе од 2 предмети, ние ќе ја испратите вашата нарачка од страна на e Packet , ветената време на испорака за 7-17 дена ,што е побрзо и побезбедно mail услугата. Доколку наредбата не повеќе од 2 предмети, или купувачот не е во горенаведените земји , ние ќе ја испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , Вети време на испорака : 25-45 дена . Превозот време на вашата нарачка може да се разликува од земја до земја. Повратни информации Pls ве молиме проверете пакет дали сите стоки наредил се ок кога ќе прима .

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
LeLe Лета
Број На Модел На:
No
категорија:
летаат риболов мами
Свеж

Избор на клиенти