.

.

New
40Pcs Clouser Saltwater Пастрмка Летаат Риболов Лета

40Pcs Clouser Saltwater Пастрмка Летаат Риболов Лета

DEN 888.00

Стока
Достапно.

Тоа ќе потрае околу 5-8 дена до вашата локација откако ќе брод, што е најбрзо и најбезбедно mail услугата. Ако сте незадоволни со секој аспект на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас првиот, па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем. Превозот време на вашата нарачка може да се разликува од земја до земја. сите ред ќе имаат следење на број. Сепак, може да се однесува на следниве информации како референтна точка. Сад ,Русија ,нов Зеланд ,Украина -можеме секогаш да ја испраќате вашата нарачка од e Packet , ветената време на испорака за 7-15 дена .
Содржи 40 специјалност муви (8 на секој од 5 модели се вклучени )
Превозот и Ракувањето со : Сите нарачки се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата . Повратни информации Pls ве молиме проверете пакет дали сите стоки наредил се ок кога ќе прима . Доколку наредбата не повеќе од 2 предмети, или купувачот не е во горенаведените земји , ние ќе ја испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , Вети време на испорака : 25-45 дена . Исто така, ние ќе ве остават позитивен фидбек . Ако купувате $300 ДОЛАРИ или погоре,можеме да ја испратите вашата нарачка од страна на ЕМС . Ако се на задоволително ниво со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас . Велика Британија, Канада, Норвешка, Шведска, Данска, Финска, Франција, Германија, Австралија, Швајцарија, Ирска, Холандија, Австрија, Белгија, Италија, Унгарија, Луксембург, Полска, Турција, Јужна Кореја, Малезија, Сингапур, Португалија, Мексико, Израел, Саудиска Арабија, Кина, Хонг Конг , Бразил, Шпанија, Јапонија, Грција за земјите погоре , Ако нарачате повеќе од 2 предмети, ние ќе ја испратите вашата нарачка од страна на e Packet , ветената време на испорака за 7-17 дена ,што е побрзо и побезбедно mail услугата.

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
NO
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
LeLe Лета
категорија:
летаат риболов лета
Свеж

Избор на клиенти