.

.

New
Wifreo Црвено Paua Обложени Enhanced Лепило Дрво Лист ( Школка Пломба Abalone Риба Намамат Попер Градење на Декорирање 24X14cm )

Wifreo Црвено Paua Обложени Enhanced Лепило Дрво Лист ( Школка Пломба Abalone Риба Намамат Попер Градење на Декорирање 24X14cm

DEN 895.00
DEN 1132.80

Стока
Достапно.

П : Може ли да ве прашам за други прашања? A : Да, ние сме дозволено да се одговори на сите прашања на клиентите може да се и ќе бидат среќни да одговорите во рамките на нашето знаење.
Вашето задоволство е наша persuite, ве молиме да го оценувате ни 5 ѕвезди стапки и позитивни коментари. Ние ги прогласи сите наши пост пакети во "catagory на објекти" како "подароци" со ниска вредност помеѓу 1 да 20 Ние брод на налози се строго според цел адреса, доколку има било какви промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да можеме превозот надвор. П : Што ако јас не го добие моето производ или примени проблем објект? А : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ако има било каков проблем, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот навремено. Сите ние сме риболов, ентузијаст, ние ќе бидат високо ценети за било какви сугестии за подобрување на нашата квалитет на производот и услугите стандард. Ве молиме да не даде негативни коментари или 3 ѕвезди или подолу пред да контактирате со нас, најдобар начин да се реши проблемот е да разговараат со нас.2 мм (не вклучувајќи ги и подлогите хартија)
Црвена боја abalone школка inlayed лист со назад стап
Боја : црвена со црна текстура како фото покажа
Примена : украсување, користејќи како мамка/Убодни кожата при градење мами. Услуга време : 8 : 20.
1 парче/многу
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање.м ~ 23 : 30 часот понеделник~ сабота, можете исто така да ни остави порака и ако не сме таму за да ви одговори во реално време.

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов
категорија:
Лажни Намамат
Број На Модел На:
24X12cm со назад стап
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
Wifreo
Свеж

Избор на клиенти