.

.

New
40Pcs Humpy Суви Лета Црвена/Жолта Нимфи Пастрмка Летаат Риболов Мами H014

40Pcs Humpy Суви Лета Црвена/Жолта Нимфи Пастрмка Летаат Риболов Мами H014

DEN 888.00

Стока
Достапно.

Превозот време на вашата нарачка може да се разликува од земја до земја. Сад ,Русија ,нов Зеланд ,Украина -можеме секогаш да ја испраќате вашата нарачка од e Packet , ветената време на испорака за 7-15 дена . Ако се на задоволително ниво со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас . Ако сте незадоволни со секој аспект на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас првиот, па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем. Сепак, може да се однесува на следниве информации како референтна точка. Велика Британија, Канада, Норвешка, Шведска, Данска, Финска, Франција, Германија, Австралија, Швајцарија, Ирска, Холандија, Австрија, Белгија, Италија, Унгарија, Луксембург, Полска, Турција, Јужна Кореја, Малезија, Сингапур, Португалија, Мексико, Израел, Саудиска Арабија, Кина, Хонг Конг , Бразил, Шпанија, Јапонија, Грција за земјите погоре , Ако нарачате повеќе од 2 предмети, ние ќе ја испратите вашата нарачка од страна на e Packet , ветената време на испорака за 7-17 дена ,што е побрзо и побезбедно mail услугата. Ако купувате $300 ДОЛАРИ или погоре,можеме да ја испратите вашата нарачка од страна на ЕМС . Тоа ќе потрае околу 5-8 дена до вашата локација откако ќе брод, што е најбрзо и најбезбедно mail услугата. Исто така, ние ќе ве остават позитивен фидбек . Повратни информации Pls ве молиме проверете пакет дали сите стоки наредил се ок кога ќе прима .

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
NO
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
LeLe Лета
категорија:
летаат риболов лета
Свеж

Избор на клиенти