.

.

New
Hennoy 120g 180g Лигњи Убодни Риболов Мами Докажано Мами Мамки Здолништа Октопод Главата Кука -Прозрачна и Златна

Hennoy 120g 180g Лигњи Убодни Риболов Мами Докажано Мами Мамки Здолништа Октопод Главата Кука -Прозрачна и Златна

DEN 287.52

Стока
Достапно.


Висок квалитет голема убодни, за jigging риболов :
Уникатен Лигњи главата дизајн,
Функција единствена глава, специјално дизајниран за пенетрирачки покритие, како и идеална најлон weedguard да се заштити против snags, додека не инхибиција на hooksets.
2 големини на располагање за оваа убодни :
120g & 180.
2 бои : Прозрачна и Златна.

Детали

Бренд Име:
HENNOY
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
180g 120g
е прилагодено-да :
голема убодни
Свеж

Избор на клиенти