.

.

New
Кралство NewArrival 3.5 g 7.5 5.5 g g 10.5 g 3pcs/кутија сина+црвена+сјај Риболов убодни главата кука Единствен облик направи мека мамка модел 3019

Кралство NewArrival 3.5 g 7.5 5.5 g g 10.5 g 3pcs/кутија сина+црвена+сјај Риболов убодни главата кука Единствен облик направи

DEN 204.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Specil апликација опис : Убодни главата К е различна од другите, на убодни главата и куките се одвоени. Овој дизајн го намалува можноста за убодни главата висат на дното на морето и е загубена. Кога ќе влечете убодни главата, акција ќе бидат повеќе флексибилни.

Детали

Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро
Број На Модел На:
3019
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
БРИТАНИЈА
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти