.

.

New
Нови Мов зелена Јапонија Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија 500M 6Lb 8LB 15LB 20LB 60LB 80LB силна плетенка жица Бесплатен Превозот

Нови Мов зелена Јапонија Multifilament ЈП Плетенка Риболов Линија 500M 6Lb 8LB 15LB 20LB 60LB 80LB силна плетенка жица Бесплатен

DEN 383.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.


Квалитет на производите Мов зелена 500 M јп супер плетенка риболов линија

Детали

Линија Број:
0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
Број На Модел На:
ЈП линија -500-03
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Пловни Карактеристика:
Потоне Совет Лебдат Линија
Бренд Име:
ASCON РИБА
Метри:
500M
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
is_customized:
Yes
боја:
мов зелена
Метри:
500M
насоки:
4
Материјал:
плетенка жици
погоден:
Freashwater и saltwater риболов
Функција:
Мазна силна и абразија риболов линии
Риболов:
најдобар риболов линија
Свеж

Избор на клиенти