.

.

New
Добар дел Гајтанот Силна Плетенка Плетенка Море Риболов Риба Линија 300 МЕТРИ 20lb

Добар дел Гајтанот Силна Плетенка Плетенка Море Риболов Риба Линија 300 МЕТРИ 20lb

DEN 223.20

Стока
Достапно.


Гајтанот Силна Плетенка Плетенка Море Риболов Риба Линија 300 МЕТРИ 20lb

Детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Бренд Име:
ilure
Материјал:
Најлон
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Свеж

Избор на клиенти