.

.

New
Т Форма се Справи со не ' Рѓосувачки Челик Риболов Усна Зафат Риболов Справи Алатка лесно да се носат со мала тежина 15.7 CM 107G

Т Форма се Справи со не ' Рѓосувачки Челик Риболов Усна Зафат Риболов Справи Алатка лесно да се носат со мала тежина 15.7 CM

DEN 541.92

Стока
Достапно.

Ви посакувам среќен шопинг искуство тука!
. Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Кога ќе се направи ред, ве молиме изберете превозот начинот на кој сакате. Ви благодариме за вашето внимание. Ние сме секогаш стои страна да го реши било кој од корисниците проблеми.
За нас :
Ние сме секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги за вас.
Корисен додаток за риболов. Ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напушти која и повратните информации.
Повратни информации :
Се надеваме дека секој клиент ќе уживаат во нивниот шопинг од нашите Aliexpress продавница.
Пропадна Доказ сунѓерот зафат, поудобно.Т Форма Се Справи Со Не ' Рѓосувачки Челик Риболов Усна Зафат Корисни За Риболов
Карактеристики :
Ергономски Дизајниран
Риболов gripper за надворешна риболов активност. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме!
Гаранција :
Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни, ве молиме да не известите во рок од 7 дена од денот на приемот. Обично ние брод на стоките од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
ФУНКЦИОНАЛНА СЛИКИ!!!
Услуги На Клиентите :
Превозот :
Сите акции предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдена.

Детали

Тип:
Риба Зафат
Бренд Име:
АЛАТКИ DX
Големина:
15.7CM
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти