.

.

New
Преносни Нерѓосувачки Челик Риба Усна Зафат Риболов Справи Gripper Риболов Алатки и 17,5 СМ 150G мала тежина лесно да се носат

Преносни Нерѓосувачки Челик Риба Усна Зафат Риболов Справи Gripper Риболов Алатки и 17,5 СМ 150G мала тежина лесно да се носат

DEN 541.92

Стока
Достапно.

Ние ќе забележите следење Бр.
Корисен додаток за риболов. Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви дадат добар попуст.
Сите предмети се со бесплатен превозот. Тоа обично трае 15-35 дена за да стигне до вас. Сите се враќа мора да ја следи оригиналната амбалажа што беше предвидено. Поштенски и осигурување полнење е неповратни за сите предмети. Ви посакувам среќен шопинг искуство тука!.
Ако сте среќни со купување тука, 5 ѕвезди taring позитиви ќе биде прифатена.
Специјален дизајн gripper, одговара за видови на риболов.
Пропадна Доказ сунѓерот зафат, поудобно.
За нас :
Ние сме секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги за вас. со цел листата или оставете порака за вас. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.
Повратни информации :
Се надеваме дека секој клиент ќе уживаат во нивниот шопинг од нашите Aliexpress продавница. ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напушти која и повратните информации.
Сите наредби од нашата продавница имаат следење на броеви, така што може да се провери каде парцела е.
ФУНКЦИОНАЛНА СЛИКИ!!!
Услуги На Клиентите :
Превозот :
Сите акции предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдена. Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Детали

Тип:
Риба Зафат
Бренд Име:
АЛАТКИ DX
Големина:
17.5CM
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти