.

.

New
година Нови Алуминиумски дизајн Риболов Клешти Мултифункционален Риболов Ножици Линија Машина Риболов Кука Смена се Справи со

година Нови Алуминиумски дизајн Риболов Клешти Мултифункционален Риболов Ножици Линија Машина Риболов Кука Смена се Справи

DEN 552.00
DEN 1104.00

Стока
Достапно.

Кога ќе се направи ред, ве молиме изберете превозот начинот на кој сакате. Поштенски и осигурување полнење е неповратни за сите предмети.
Спецификации :
Материјал : Алуминиум Легура
Боја : Зелена Црвена (изборен)
Објектот Должина : 18cm
Објектот Тежина : 100g
Пакување : Секој во пп торба, а потоа и во оксфорд торба.
Повратни информации :
Се надеваме дека секој клиент ќе уживаат во нивниот шопинг од нашите Aliexpress продавница. Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви дадат добар попуст. со цел листата или оставете порака за вас.
Ако сте среќни со купување тука, 5 ѕвезди taring позитиви ќе биде прифатена.
Сите предмети се со бесплатен превозот.
На клешти вклучуваат обвивка и кука lanyard за лесно да ги извршат. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме!
Гаранција :
Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни, ве молиме да не известите во рок од 7 дена од денот на приемот. Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ние сме секогаш стои страна да го реши било кој од корисниците проблеми. Ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напушти која и повратните информации.
За нас :
Ние сме секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги за вас.

Детали

Бренд Име:
АЛАТКИ DX
Големина:
18cm
Материјал:
Алуминиум легура
Тип:
Риболов Клешти
Свеж

Избор на клиенти