.

.

New
2 парчиња/многу Згодна пердув амбуланта корегирање rhinestones преносот на топлината дизајн железо на мотиви DIY мотив rhinestones(сс-1377)

2 парчиња/многу Згодна пердув амбуланта корегирање rhinestones преносот на топлината дизајн железо на мотиви DIY мотив rhinestones(сс-1377)

DEN 307.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.

), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс.
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!
. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење.
Pls забелешка :
(1)Поради тоа што долго време транспорт, понекогаш мали rhinestones ќе се движат, така што ќе закачите некои rhinestones за изменување и дополнување.Откако ќе ја прими стоката на оваа состојба, може да се измени, тоа лесно.
Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет Убаво стоки. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
GANSSIA
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Број На Модел На:
сс-1377
Свеж

Избор на клиенти