.

.

New
Бесплатен превозот!!!2018 Супер светол бел Капка во облик на рамно стакло назад кристал rhinestones се применуваат за свадба фустан и накит DIY

Бесплатен превозот!!!2018 Супер светол бел Капка во облик на рамно стакло назад кристал rhinestones се применуваат за свадба

DEN 119.00
DEN 167.04

Стока
Достапно.


име на производ : Бела вода капка форма Кристал
Употреба : DIY, облека, чевли, кеси, мобилен телефон школка, убавина материјали
Материјал : Кристално стакло
Пакување quantity : 6x9mm100pcs,7x10mm100pcs,7x12mm50pcs,8x13mm50pcs,10x14mm30pcs,11x18mm30pcs,12x22mm20pcs,13x18mm30pcs
Забелешка големина : 6x9mm 7x10mm 7x12mm 8x13mm 10x14mm 11x18mm 12x22mm 13x18mm
Фабриката на Продажба во загуба, само за продажба
Ние сме професионални за производство и продажба, како еден од продавници, само влезе во aliexpress платформа, ние се надеваме да се донесе подобри производи. Прв клиент, доколку постои незадоволство во купување може да биде директно безусловна врати, добредојдени да се купи!!!!
Ако ви треба други бои, ве молиме кликнете на соодветното слика во линкот подолу

Детали

боја:
6x9mm 100pcs, 7x10mm 100pcs, 7x12mm 50pcs, 8x13mm 50pcs, 10x14mm 30pcs, 11x18mm 30pcs, 12x22mm 20pcs, 13x18mm 30pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
yu79
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
водена капка форма
Големина:
6x9mm-18x25mm
Употреба:
Помине Уметност
Свеж

Избор на клиенти