.

.

New
DIY Симпатична Пеперутка Hot fix Кристал Кристал Булчински Деколте Сребрена Свадба се Облекуваат Железо на Јаки Appliques рачно изработени Додаток

DIY Симпатична Пеперутка Hot fix Кристал Кристал Булчински Деколте Сребрена Свадба се Облекуваат Железо на Јаки Appliques рачно

DEN 690.00
DEN 749.76

Стока
Достапно.


DIY Симпатична Пеперутка Hot fix Кристал Кристал Булчински Деколте Сребрена Свадба се Облекуваат Железо на Јаки Appliques рачно изработени Додаток HD-301
Боја : Crystal ( Ако сте треба други бои,pls контактирајте со нас пред место цел)
Употреба : Јака ,Деколте за V деколте, Булчински венчаница , Кошули.
Големина : 17*19 cm (Може да биде малку на скалирање)
Позлата боја : Sliver Пакување : 2 КОМПЈУТЕРИ Бесплатен превозот : CPAM (кина пост воздух mail ) или e Packt Ова е нашиот боја шема
Ако сакате да промените било бои
Ве молиме контактирајте ме пред да го поставите цел
УПОТРЕБА : Кристал метал копчето embellishments. Одлично за Свадба Декоративни и свадба фустани Декоративни Applique се Однесува на облека,букети,колачи,Бебе коса лента,лента и scrapbooks изгледа на.
Нашиот изложбен салон во Yi Wu Кина и Гуангжу во Кина
Нашата фабрика во Yiwu Кина
Пакување детали
Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации .
3. Контактирајте со нас пред да замине негативните на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми.

Детали

боја:
како Слика
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Техника:
пегла на
Големина:
17*19 cm
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Број На Модел На:
HD-301
Употреба:
Облека
Обликот:
Цвет
боја:
Кристално
Материјал:
Кристал
Позлата Боја:
Сребро.
Употреба:
Облека, Јака Pathce
Обликот:
V Деколте
Тип На Производ:
Јака Закрпи Applique
is_customized:
Yes
Стил:
Преносот На Топлината
Кристал Тип:
Мотив Rhienstone
Големина:
6.69*7.48 inches
Свеж

Избор на клиенти