.

.

New
504pcs/многу 6mm Акрилик Кристал Налепница Кристал Лента Круг Камен За Телефонот Лаптоп Автомобил Уметност Decals Убавина DIY Оркестарот 6z

504pcs/многу 6mm Акрилик Кристал Налепница Кристал Лента Круг Камен За Телефонот Лаптоп Автомобил Уметност Decals Убавина DIY

DEN 68.00
DEN 105.60

Стока
Достапно.

Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни da
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.
504pcs/многу 6mm Акрилик Кристал Налепница Кристал Лента Круг Камен За Телефонот Лаптоп Автомобил Уметност Decals Убавина DIY Оркестарот
100% Нов И Висок Квалитет
1order=504pcs rhinestones=1paper џем
rhinestones дијаметар околу 6mm
Материјал : Акрилик
Спецификации : 504 rhinestones/paper jam
Rhinestones дијаметар(приближно) : 6mm
Забелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики
504 x rhinestones
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.

Детали

Бренд Име:
YONGSNOW
Големина:
6mm
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
дијамант
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Материјал:
acryl
Број На Модел На:
za135
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Rhinestuds
Тип На Производ:
Rhinestones
Свеж

Избор на клиенти