.

.

New
Бесплатен превозот 10Yards костим applique 10мм бран форма бисер rhinestones намали на синџирот на венчаница Свадба Декорација

Бесплатен превозот 10Yards костим applique 10мм бран форма бисер rhinestones намали на синџирот на венчаница Свадба Декорација

DEN 643.00
DEN 714.24

Стока
Достапно.

Мерење со рака, така +-1mm грешка е дозволено
За Превозот
1. Ако вашата цел е повеќе од УСД $180, ние ќе ви нудиме Брза Испорака Метод Наместо На Кина Пост Воздух Mail, и нема да ви наплатат дополнителни трошоци. За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме.Значи, ако имате било какви прашања.
За Сопствени Такси/Трошоци
Тука нашата цена е само за предмети, не вклучувајќи било обичај давачки или други даноци.Обично ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail, што ќе се 7-50 дена да пристигне според различни земја. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.
Информации За Производот
Име На Производ : Бисер Rhinestones Синџир
Материјал : ABS, Rhinestones
Големина : 10мм
Пакет : OPP вреќа,10yards/ролна
Боја : Како На Сликата
Се Користи За : Лица Декорација,Венчаница ,Невестата Букет Декорација,Дома Декор
Производот Се Покаже
Боја На Несовпаѓање
Јас не моето најдобро да се пука на најблиските боја на ѕвонење како можам да, но таму ќе биде малку боја разлика.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас. Ве молиме да дадете + - додаток на бои прикажана овде како некои компјутерски монитори може да се разликува малку.
Повратни информации :
1. Тоа е купувачите сопствена одговорност, пред наддавање, ве молиме контактирајте да го направи тоа јасно.

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Големина:
10mm
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
AA064
Обликот:
Бран форма
Пакет:
10yards/ролна
должина на ролна:
10 јарди
користат за:
Облека, додатоци,Свадба се облекуваат и другите
кристал боја:
Кристално Јасна
бисер боја:
Слонова коска
Свеж

Избор на клиенти