.

.

New
фабриката на продажба! Роуз црвено 3D Супер флеш висок квалитет galss помине уметност не амбуланта корегирање flatback rhinestones,diy додаток FM023

фабриката на продажба! Роуз црвено 3D Супер флеш висок квалитет galss помине уметност не амбуланта корегирање flatback rhinestones,diy

DEN 163.00
DEN 267.36

Стока
Достапно.

Лимон жолта Сива
Целата торба трговија на големо Рамен помине rhinestones
Боја : црвена Роза
Материјал : стакло
【 карактеристики 】 : може да се користи како DIY мобилен телефон додатоци, облека, кеси, градите цвеќиња и други материјали
Трговија на големо, цената е апсолутно преференцијален, обезбедување на квалитет, боја и целосна спецификација
Тоа може да се користи во ноктите паста, мобилен телефон убавина и додатоци. Исто така можете да се држи до вашиот лаптоп, камера, монитор, чевли, итн. Можете да го направите DIY, драги пријатели може да уживаат во забавата.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи. Сите наши стоки се бесплатни. Поради оскудните профит , Обично помалку од $ 5 коса Кина Пост Обичен Мал Пакет , логистика информации не е следење . Повеќе од $ 5 испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) или send e Packet . Логистика следење на информации,се Надевам дека поголемиот дел од купувачите се разбере. Умот кој е внимателно да се пука . (Ако сите пакети се изгубени или одложи, ние имаме целосна наплата, немојте да се грижите)
[физичка слика]
Физички фотографија, бидејќи на камерата, на светлината на екранот и други причини може да биде малку хроматските аберации

Детали

боја:
црвена роза
Големина:
SS3 1440pcs, SS4 1440pcs, SS5 1440pcs, SS6 1440pcs, SS8 1440pcs, SS10 1440pcs, SS12 1440pcs, SS16 1440pcs, SS20 1440pcs, SS30 288pcs, SS34 288pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
FM023
Техника:
Самолепливи
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
Големина:
SS3-SS34 1.4mm-7mm
боја:
црвена роза
Техника:
Не Амбуланта Корегирање / Лепак
Свеж

Избор на клиенти