.

.

New
90cm/многу модни розова AB шарени acryl солза-капка кристал кристал синџир strass работ за танцување се облекува облека, декорација

90cm/многу модни розова AB шарени acryl солза-капка кристал кристал синџир strass работ за танцување се облекува облека, декорација

DEN 574.00
DEN 604.32

Стока
Достапно.


мали кристал : кристал во бела боја
солза-капка камен : acryl во розова,AB боја и шарени
метал дел : во сребрена боја
ширина : како подолу на сликата

Детали

боја:
розова, AB боја, шарени
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Техника:
Шие-На
Големина:
3.4cm wide
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
160426002
Обликот:
на работ
боја:
розова,AB,шарени
Свеж

Избор на клиенти