.

.

New
10Pc 32-милиметри Круг Flatback кристал Акрилик копчиња Метал грб копчиња Транспарентен Декорација копчиња DIY рачно изработени занаетчиски материјали

10Pc 32-милиметри Круг Flatback кристал Акрилик копчиња Метал грб копчиња Транспарентен Декорација копчиња DIY рачно изработени

DEN 229.92

Стока
Достапно.


Тип на производ : 10 Pc 32-милиметри Круг Flatback кристал Акрилик копчиња Метал грб копчиња Транспарентен Декорација копчиња DIY рачно изработени занаетчиски материјали
Декорација : Акрилик
Функција : DIY
Техника : Позлата
Материјал : Метал
Употреба : Чанти,Ремени,Облека,Чевли
Број на модел : 32-милиметри
Боја : Crystal
Количина : 10 парчиња
Начин на плаќање (1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. (2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. (3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме. Превозот и Ракувањето со Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 2 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници. Прибл. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 12-21 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 15-30 дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 20-35 бизнис денови Други земји

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Техника:
Лепак За
Број На Модел На:
P059
Големина:
32MM
боја:
Кристално
Свеж

Избор на клиенти