.

.

New
Cong Shao 150PCS 13*18mm Фацетирани AB Бела Капка Акрилик Rhinestones Кристал Pointback Камен За Изработка на Накит Додатоци CS161

Cong Shao 150PCS 13*18mm Фацетирани AB Бела Капка Акрилик Rhinestones Кристал Pointback Камен За Изработка на Накит Додатоци

DEN 418.56

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
acryl
Бренд Име:
CongShao
Техника:
Лепак За
Број На Модел На:
ZZ161
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
DR
Стил:
Pointback
Објектот Дијаметар:
13*18mm
Парична казна или Моден:
Моден
Обликот:
пад
Свеж

Избор на клиенти