.

.

New
оригиналниот корејски топло-fix рамен грб 10ss 3мм кристал ab боја со 14 сечење аспекти камења ;корејски облека кристал 300 бруто

оригиналниот корејски топло-fix рамен грб 10ss 3мм кристал ab боја со 14 сечење аспекти камења ;корејски облека кристал 300 бруто

DEN 2877.00
DEN 3384.00

Стока
Достапно.

,Ltd
1 имаме силни и повеќе професионален тим за продажба кои може да ви обезбеди најдобро решение во правењето на нарачката
2.
Како искусен извоз компанија и фабрика, она што може да понуди да сте нашиот квалитет-сигурен производи ,конкурентна цена и најдобра по-услуги.
Плаќање
Western Union , Т/Т се достапни.Ние имаме различни начини да послужи за вас , превозот на време и гаранција на квалитетот и квантитетот
пакет и големина детали
Поли торба за секој , картон за рефус.
Превозот Цена
Ние обично брод од страна на DHL, EMS, Fed Ex и ПРОЗОРЦИ , ние сме на ВИП на нив, па ние може да се добие разумно товарни полнење.
оригиналниот корејски топло-fix рамен грб 10ss 3мм кристал ab боја со 14 сечење аспекти камења ;корејски облека кристал 300 бруто
оригиналниот корејски топло-fix рамен грб 10ss 3мм кристал ab боја со 14 сечење аспекти камења ;корејски облека кристално
Guang zhou Џинг pin облека, додатоци Co.Зафат во развојот на новите производи.
Ние сме сигурни дека тоа ќе биде взаемно корисни односи ако ние може да стане вашиот снабдувач.
Ако тие се во парк, ние можеме да брод нив веднаш кога ќе се направи исплата.Широко се користи во апликацијата
.Боја на факултативниот како следново :
4. Исто така ,можете да се воведат некои превозот компанија за нас.Голем број на акции ,повеќе над 1000 кеси едни со висок капацитет за производство.може да се обезбеди за испорака датум во итни случаи
5.

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
JPSTRASS
Техника:
Топло-Fix
Материјал:
Кристално
Големина:
SS10 3mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
SS10
Техника:
hot fix кристал
Пакет:
300 бруто 43200pcs
Големина:
ss10
сечење аспекти :
14-16 аспекти
Сјајна степен:
екстремно сјајна
Лепак Налепница:
исклучително силна
испорака датум :
1-2 дена
Рок на плаќање:
Т/T,Western Union,Money Gram и повеќе
Употреба:
облека,чанти,чевли,кожа,nailarts,фармерки и повеќе
боја:
кристал ab
Свеж

Избор на клиенти