.

.

New
JUNAO 13*18mm Шиење Овална Форма Злато Rhinestones Рамен Грб Кристали Strass да се Шие На Камења Акрилик Камења За Облека Занаети

JUNAO 13*18mm Шиење Овална Форма Злато Rhinestones Рамен Грб Кристали Strass да се Шие На Камења Акрилик Камења За Облека Занаети

DEN 324.00
DEN 427.20

Стока
Достапно.


JUNAO 13*18mm Шиење Овална Форма Злато Rhinestones Рамен Грб Кристали Strass
Да Се Шие На Камења Акрилик Камења За Облека Занаети
Материјал : Шиење Кристали .
Големина : 13*18 мм Овална Rhinestones .
Боја : Злато Rhinestones .
Количина : 200pcs Акрилик Стакло Камења .
Вашата цел ќе бидат испратени до вас aliexpress адреса,па ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно. Генерално ,ние испраќаат преку кина пост воздухот, времето за испорака е 15-39 дена Аргентина, Чиле и Бразил се земе ≥90 дена . Ако сте итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, 3-6 дена), EMS 5-10 дена .
Поддршка Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер. Ако сакате да се плати преку друг метод,ве молиме контактирајте со нас преку trademanager или е-пошта.
Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 Stra повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. ние ќе се потрудиме да се справи со тоа . Вашето задоволство е многу важна за нас.

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
acryl
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Обликот:
овална
Бренд Име:
JUNAO
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Број На Модел На:
JUNAO-13*18mm Злато Rhinestones
Точка име :
Шиење Rhinestones
Материјал:
акрилик кристали
Обликот:
Овална Rhinestones
Тип:
станот назад rhinestones
боја:
Злато Rhinestones
Големина:
13*18mm Flat Back Crystals
Пакување:
200pcs Кристал Камења
Шема:
да се шие на камења
Употреба:
rhinestones за облека
превозот:
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти