.

.

New
Cong Shao 100PCS 13*18mm Капка камења и кристали Акрилик кристал трим flatback шиење 2 Дупка DIY костим Занает Копчето CS195

Cong Shao 100PCS 13*18mm Капка камења и кристали Акрилик кристал трим flatback шиење 2 Дупка DIY костим Занает Копчето CS195

DEN 302.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Ако задоволни со предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.

Детали

Големина:
13x18mm
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
acryl
Бренд Име:
CongShao
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
DR
Број На Модел На:
CS195
Големина:
13*18mm
Свеж

Избор на клиенти