.

.

New
Cong Shao 100PCS 14mm AB Боја Срцето flatback камења Кристал Смола Rhinestones applique DIY Облека занаети Додатоци CS192

Cong Shao 100PCS 14mm AB Боја Срцето flatback камења Кристал Смола Rhinestones applique DIY Облека занаети Додатоци CS192

DEN 259.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


Ако задоволни со предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Вашата цел ќе се испраќаат до вашиот aliexpress адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно . Доколку не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
CS192
Бренд Име:
CongShao
Материјал:
Смола
Техника:
Лепак За
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Обликот:
Срцето
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Големина:
14mm
Свеж

Избор на клиенти