.

.

New
10 Парчиња 12mm Шиење Цвеќиња Кристал се Шие На Flatback Монистра Акрилик DIY Кристал Камења За Облека Занает

10 Парчиња 12mm Шиење Цвеќиња Кристал се Шие На Flatback Монистра Акрилик DIY Кристал Камења За Облека Занает

DEN 104.00
DEN 113.76

Стока
Достапно.


Материјал : Акрил.
Количина : 10 Pieces.
Големина : 12mm.
двор
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

Детали

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
acryl
Обликот:
Станот
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Бренд Име:
AIWUJIA
Број На Модел На:
MY10
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Големина:
12mm
Свеж

Избор на клиенти