.

.

New
Супер убавина Yellow AB боја капка облик Висок квалитет Кристално Стакло се шие на rhinestones со дупки,Diy прибор за Облека SWS25

Супер убавина Yellow AB боја капка облик Висок квалитет Кристално Стакло се шие на rhinestones со дупки,Diy прибор за Облека

DEN 110.00
DEN 182.88

Стока
Достапно.


Точка име : да се Шие на камења
Боја : Жолта AB боја
Големина : 7x10mm 10x14mm 13x18mm 18x25mm 20x30mm
Облик : Teardrop
Материјал : стакло, метал сребро назад со дупка.
Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите. Квалитетот е најдобар и цена е најниска. Нашиот профит се многу ниски, па за нарачки помалку од $5, ние ќе испрати економски пакети (парцели немаат следење на информации). Повеќе од $5, ние ќе испратиме стандард логистика (со следење на информации). Сепак, без оглед на економските пакет или стандард класа, ние сме посветени на целосна наплата ако пакет е изгубен во текот на транспортот.
【Фото покаже】 Стока слики се направени во физичка форма. Поради влијанието на времето, светлина, технологија, камери и монитори, ќе има некои хроматските аберации на слики, на која не е голем квалитет причина.
Една боја, кликнете на сликата за да ја внесете купување линк
Една боја, кликнете на сликата за да ја внесете купување линк(D ноктот)

Детали

Големина:
7x10mm 30pcs, 10x14mm 20pcs, 13x18mm 20pcs, 18x25mm 10pcs, 20x30mm 10pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
SWS25
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
DR
боја:
Yellow AB Боја
Материјал:
AAAA+ Кристално Стакло
Големина:
7x10mm 10x14mm 13x18mm 18x25m 20x30mm
Свеж

Избор на клиенти