.

.

New
Malachite зелена д-р облик Висок квалитет Кристално Стакло рамен грб да се шие на ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека SWS14

Malachite зелена д-р облик Висок квалитет Кристално Стакло рамен грб да се шие на ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека SWS14

DEN 103.00
DEN 171.84

Стока
Достапно.


Точка име : да се Шие на камења
Боја : зелена Malachite
Големина : 5x8mm 6x10mm 7x10mm 8x13mm 10x14mm 13x18mm 18x25mm 20x30mm
Облик : Teardrop
Материјал : стакло, метал сребро назад со дупка.
Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите. Квалитетот е најдобар и цена е најниска. Нашиот профит се многу ниски, па за нарачки помалку од $5, ние ќе испрати економски пакети (парцели немаат следење на информации). Повеќе од $5, ние ќе испратиме стандард логистика (со следење на информации). Сепак, без оглед на економските пакет или стандард класа, ние сме посветени на целосна наплата ако пакет е изгубен во текот на транспортот.
【Фото покаже】 Стока слики се направени во физичка форма. Поради влијанието на времето, светлина, технологија, камери и монитори, ќе има некои хроматските аберации на слики, на која не е голем квалитет причина.
Една боја, кликнете на сликата за да ја внесете купување линк
Една боја, кликнете на сликата за да ја внесете купување линк(D ноктот)

Детали

Големина:
5x8mm 30pcs, 6x10mm 30pcs, 7x10mm 30pcs, 8x13mm 30pcs, 10x14mm 20pcs, 13x18mm 20pcs, 18x25mm 10pcs, 20x30mm 10pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
SWS14
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
DR
боја:
Malachite зелена
Материјал:
AAAA+ Кристално Стакло
Големина:
5x8mm 6x10mm 7x10mm 8x13mm 10x14mm 13x18mm 18x25m 20x30mm
Свеж

Избор на клиенти