.

.

New
Микс боја ( 22 различни бои ) тркалезна форма со добар квалитет Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека

Микс боја ( 22 различни бои ) тркалезна форма со добар квалитет Кристално Стакло се шие на ноктот rhinestones,Diy прибор за Облека

DEN 101.00
DEN 168.00

Стока
Достапно.


микс боја ( Случаен мешање на сите бои ) не ја прифати наведени боја
Точка име : да се Шие на камења
Боја : Комбинација на боја( 22 различна боја )
Големина : 8mm 30pcs, 10мм 20pcs,12mm 20pcs,14mm 20pcs,16mm 20pcs,18mm 10pcs
Облик : Тркалезна форма
Материјал : стакло, метал сребро назад со дупка.
Се користи за облека, текстил, чевли, капа, и каде што може да се размислува.
Answer : ___________________________ Note : Почитувани клиенти, сите наши производи се продаваат од производителите. Квалитетот е најдобар и цена е најниска. Нашиот профит се многу ниски, па за нарачки помалку од $5, ние ќе испрати економски пакети (парцели немаат следење на информации). Повеќе од $5, ние ќе испратиме стандард логистика (со следење на информации). Сепак, без оглед на економските пакет или стандард класа, ние сме посветени на целосна наплата ако пакет е изгубен во текот на транспортот.
【Фото покаже】 Стока слики се направени во физичка форма. Поради влијанието на времето, светлина, технологија, камери и монитори, ќе има некои хроматските аберации на слики, на која не е голем квалитет причина.
Една боја, кликнете на сликата за да ја внесете купување линк(четири ноктот)
Една боја, кликнете на сликата за да ја внесете купување линк(D ноктот)

Детали

Големина:
8mm 30pcs, 10mm 20pcs, 12mm 20pcs, 14mm 20pcs, 16mm 20pcs, 18mm 10pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
Круг
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Материјал:
Стакло
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
SWB123
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
AAAA+ Кристално Стакло
Големина:
8mm/10mm/12mm/14mm/16mm/18mm
Свеж

Избор на клиенти