.

.

New
Куп синџир SS6,8,10,12 10 Најдобри Избор Светлина colordao топаз кристал со златен поставување diy шиење булчински cupchain За Облека

Куп синџир SS6,8,10,12 10 Најдобри Избор Светлина colordao топаз кристал со златен поставување diy шиење булчински cupchain За

DEN 403.00
DEN 516.00

Стока
Достапно.


-30.42 /торба
Големина : SS6,8,10,12
Боја : Crystal Clear
Материјал : Кристал&метал
Количина : 10meter
Облик : тркалезна
Вашата цел ќе бидат испратени до вас aliexpress адреса,па ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно. Генерално ,ние ви ја испраќаме, времето за испорака е 15-39 дена Аргентина, Чиле и Бразил се земе ≥90 дена . Ако сте итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, 3-7 дена), EMS 10-20 дена Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас.
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 Stra повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме за вас . Вашето задоволство е многу важна за нас.
Поддршка Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union Трансфер Ако сакате да се плати преку друг метод,ве молиме контактирајте со нас преку trademanager или e-mail Вашата нарачка и ќе бидат испратени до вас aliexpress адреса,па ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно. Генерално ,ние испраќаат преку кина пост воздухот, времето за испорака е 15-39 дена Аргентина, Чиле и Бразил се земе ≥90 дена . Ако сте итно да се добие стоката, можете да изберете express (DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, 3-6 дена), EMS 5-10 дена .

Детали

боја:
Светлината colordao топаз
Големина:
SS6 10Meter, SS8 10Meter, SS10 10Meter, SS12 10Meter
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
Не Cupchain
Бренд Име:
nuoyimeier
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Стил:
Pointback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Боја:
Светлината colordao топаз
база:
Golden
Свеж

Избор на клиенти