.

.

New
Cong Shao 300PCS 10*12mm Shie Форма Акрилик кристал applique камења и плаче Flatback за DIY Костим Копчето Занаети cs141

Cong Shao 300PCS 10*12mm Shie Форма Акрилик кристал applique камења и плаче Flatback за DIY Костим Копчето Занаети cs141

DEN 327.00
DEN 363.84

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
10x12mm
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
CongShao
Број На Модел На:
CS141
Стил:
Flatback
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Материјал:
acryl
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Лепак За
Обликот:
Shie Форма
Големина:
10*12mm
Свеж

Избор на клиенти