.

.

New
144pcs/Многу, Hot Fix Rhinestones ss40 (7.9-8.1 mm) Висок Квалитет DMC Кристал ab Железо на Кристали

144pcs/Многу, Hot Fix Rhinestones ss40 (7.9-8.1 mm) Висок Квалитет DMC Кристал ab Железо на Кристали

DEN 219.00
DEN 280.80

Стока
Достапно.


Бесплатен Превозот! 144pcs/Многу, ss34 (7.65 mm 20 144pcs(1gross)/Торба 71.0 mm 14 1440pcs(10gross)/Торба 89.

Детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Техника:
Топло-Fix
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
2028-ss40-кристал ab
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Бренд Име:
ТОП BLING
Точка име :
Hot Fix Rhinestones / Железо на Rhinestones
Материјал:
кристално стакло
боја:
Кристал AB / Заоблачено AB
квалитет:
DMC
Камен големина:
SS40
Димензии во mm:
7.9-8.1 mm
Техника:
Hot Fix / Железо На
Лепило на Грбот:
Силна Топлина Активиран
Пакување Детали:
144pcs (1 Бруто) / Торба
Состојба:
Висок Квалитет и Сосема Нов
Свеж

Избор на клиенти